Kotleba v parlamente nazval koronavírus projektom

Predseda ĽSNS Marian Kotleba komentoval programové vyhlásenie vlády a stiahol si rúško. Predseda parlamentu ho však vyzval, aby si rúško nasadil, pri čom si ho Kotleba dal naspäť so slovami, že to rešpektuje, keď už sme ohrození týmto „covid projektom“.

Kotleba vyčíta vláde aj to, že v programovom vyhlásení je použitých veľa cudzojazyčných výrazov, čím vláda porušuje zákon o štátnom jazyku.

Šéf ĽSNS našiel v PVV aj veci, s ktorými sa v strane vedia stotožniť a podporia ich, ak ich vláda predloží vo forme dobre pripraveného zákona. Ako príklad spomenul snahu vládnuť tak, že všetko, čo nie je tajné, je verejné.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

The post Kotleba v parlamente nazval koronavírus projektom appeared first on MAGAZÍN 1.

Zdroj: https://magazin1.sk/kotleba-v-parlamente-nazval-koronavirus-projektom/

Loading Facebook Comments ...