Migrant v Miláne si vzal ako rukojemníka strážnika katedrály. Rýchly zásah polície (Video)

Migrant vraj pred útokom sedel na schodoch katedrály, čo vzbudilo podozrenie policajtov, ktorí sa k nemu potom priblížili. Následne sa rozbehol ku vchodu do katedrály a premohol strážneho.

Podľa správy denníka Il Giornale vytiahol migrant nôž a vzal strážneho ako rukojemníka, čím ho donútil pokľaknúť.

Šesť policajtov potom migranta obkľúčilo a následne ho napadli a odzbrojili.

Zábery incidentu zverejnila na sociálnych médiách vodkyňa národno-konzervatívnej strany Bratia Taliansko (FDI) Giorgia Meloni. Poznamenala: „Prisťahovalec s povolením na pobyt, hoci sa v minulosti dopustil lúpeží. Vošiel do milánskej katedrály a namieril nôž na hrdlo strážneho.“

„Čo ešte robil v Taliansku a na slobode? Dosť dobromyseľná politika: je čas na nulovú toleranciu voči tým, ktorí prichádzajú do Talianska páchať zločiny, “ vyhlásila.

Člen ochranky utrpel ľahké zranenia a odmietol ošetrenie v nemocnici. Talianski policajti a vojaci nakrátko uzavreli celé námestie katedrály.

Podľa novín vyšetrovatelia vylúčili teroristický motív. Milánska prokuratúra a oddelenie pre všeobecné vyšetrovanie a špeciálne operácie (Digos) však útok stále vyšetrujú.

Anna Scavuzzo, zástupkyňa primátora Milána, uviedla že útok bol motivovaný migrantom, ktorý sa chcel vyhnúť bezpečnostnej kontrole, a pochválila políciu za jej rýchlu akciu.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

The post Migrant v Miláne si vzal ako rukojemníka strážnika katedrály. Rýchly zásah polície (Video) appeared first on MAGAZÍN 1.

Zdroj: https://magazin1.sk/migrant-v-milane-si-vzal-ako-rukojemnika-straznika-katedraly-rychly-zasah-policie-video/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=migrant-v-milane-si-vzal-ako-rukojemnika-straznika-katedraly-rychly-zasah-policie-video

Loading Facebook Comments ...