Najlepší tenista sveta odmieta očkovanie na koronavírus. Nikto ho nebude nútiť a je proti

Líder svetového rebríčka v tenise, ktorý má na svojom konte 17 grandslamových titulov a v tomto roku neprehral ani jeden zápas by odmietol očkovanie proti koronavírusu.

Novak Djokovič to uviedol v chate na facebooku s ďalšími srbskými športovcami „Osobne som proti očkovaniu a nechcel by som, aby ma k tomu niekto nútil, aby som mohol cestovať“.

„Ak by to bolo povinné? Potom sa budem musieť rozhodnúť. Mám však na to svoj názor a neviem, či ho niekedy prehodnotím,“ citoval The Guardian Djokoviča.

Tenisovú sezónu zastavili pre pandémiu koronavírusu v polovici marca, hrať sa znovu nezačne minimálne do polovice júla.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

The post Najlepší tenista sveta odmieta očkovanie na koronavírus. Nikto ho nebude nútiť a je proti appeared first on MAGAZÍN 1.

Zdroj: https://magazin1.sk/najlepsi-tenista-sveta-odmieta-ockovanie-na-koronavirus-nikto-ho-nebude-nutit-a-je-proti/

Loading Facebook Comments ...