Nemecko: Brutálny zásah polície proti ľuďom, ktorí kričali, že koronavírus je klamstvo (Video)

Takmer 300 po zuby ozbrojených policajtov v čiernych uniformách s nápisom Polizei s nevídanou brutalitou zasiahlo proti 300 demonštrantom na námestí Rosa-Luxemburg-Platz v centre Berlína, „hlavnom meste Európskej únie“. Dav sa zhromaždil na protest proti vládnym opatreniam týkajúcim sa koronavírusu.

V médiách hlavného prúdu bolo len veľmi málo informované o tomto incidente. Polícia si z davu vytiahla 79 ľudí a odviedli ich v dodávkach.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

The post Nemecko: Brutálny zásah polície proti ľuďom, ktorí kričali, že koronavírus je klamstvo (Video) appeared first on MAGAZÍN 1.

Zdroj: https://magazin1.sk/nemecko-brutalny-zasah-policie-proti-ludom-ktori-kricali-ze-koronavirus-je-klamstvo-video/

Loading Facebook Comments ...