Pochybný web šíri HOAX o stretnutí Kotlebu s Kočnerom a podporuje len Druckera

Pochybný web s názvom Denník DNES si získaval fanúšikov hlavne v radoch Kotlebovcov. Cez falošné účty vytváral obrázky, kde ľudia mali tlačidlom „Páči sa mi to“ označovať, či sa im páči politik Marian Kotleba alebo nie a tak si naháňal tento web fanúšikov práve Kotlebu.

Facebooková stránka si takto nahnala až 40-tisíc fanúšikov z radov Kotlebovcov a následne začala šíriť propagandu vymyslenými a zavádzajúcimi článkami práve proti Kotlebovi. Prefíkaný ťah čo poviete?

Ale kto stojí za touto stránkou?

Na webe nájdete len články namierené proti Kotlebovi, Kiskovi a Harabinovi. Takisto tu však nájdete aj články, ktoré obhajujú Tomáša Druckera. Netreba príliš rozmýšľať a je to jasné ako facka.

Najnovšie táto pochybná stránka, ktorá podporuje Druckera šíri HOAX, že Kotleba sa stretol s Kočnerom

Článok má titulku „TAJNÉ stretnutie Kotlebu s Kočnerom! Neuveríte, čo spolu riešili!“.

Kotleba sa však nikdy nestretol s Kočnerom a správy z aplikácie Threema, kde má Kočner tvrdiť, že vybavil, aby súd nezrušil Kotlebovu stranu sú vymyslené.

Šéf ĽSNS Kotleba sa nikdy s Kočnerom nestretol a ani nekontaktoval. Nemali by to pre neho zmysel ani zo strategického hľadiska, kedže Kočner bol od začiatku problémová osoba a ak by Kotlebovi zrušili stranu, už dávno mali náhradnú stranu a problém vyriešený.

Pochybná stránka v článkoch útočí na Kotlebu, ale podporuje neustále Druckera.

The post Pochybný web šíri HOAX o stretnutí Kotlebu s Kočnerom a podporuje len Druckera appeared first on MAGAZÍN 1.

Zdroj: https://magazin1.sk/pochybny-web-siri-hoax-o-stretnuti-kotlebu-s-kocnerom-a-podporuje-len-druckera/

Loading Facebook Comments ...