Turci pustili obrovskú masu populácie z Afriky do EÚ! Príjme ich naša nová vláda?!

Tisíce utečencov zo Sýrie, Pakistanu, Iránu a Iraku zamierili ku hraniciam Turecka s európskymi krajinami po správach o tom, že Turecko už nerobí prekážky prechodu utečencov do Európy, oznámila televízna stanica Haberturk.

Na pozadí správ o tom, že tureckí pohraničníci nebudú brániť ich prechodu cez hranicu, sa utečenci rôznych národností schádzajú dohromady a idú vo veľkých skupinách pešo alebo idú dopravnými prostriedkami smerom k pozemným a námorným pohraničnom prechodom medzi Tureckom a európskymi krajinami, oznámila televízna stanica.

Obrovské masy populácie Afričanov a Moslimov tak mieria do Európy a Slovensko môže očakávať nových mladých mužov a rodiny migrantov z týchto krajín. Toto všetko je stále reálnejšie, ak po sobotných voľbách zvíťazí nová vláda na čele s Igorom Matovičom. Jeho kolegovia ale aj napríklad kandidát sa už viac krát vyjadrili, že sú za pomoc migrantom.

Andrej Kiska dokonca vyhlásil, že Slovensko musí prijať tisíce migrantov, aby sme ukázali, aký sme moderný štát (video dôkaz tu).

Jozef Pročko, ktorý je kandidátom Igora Matoviča zase povedal:

„Viete to sú tie čísla, pomáhajme, diskutujme o tom s Európskou Úniou a naozaj ja som ochotný tiež pomáhať ľuďom, ja tiež a myslím si že každý jeden Slovák. Viete, my Slováci sme v tom jedineční, že my naozaj náš domov poskytujeme ľuďom, ktorí potrebujú pomoc a dajme pomoc tým ľudom, ktorí to potrebujú.“ (video dôkaz tu).

Na ďalšiu otázku moderátora, či má Slovensko pomôcť týmto migrantom aj na Slovensku a teda aby migranti boli u nás, Pročko odpovedal, že stým nemá problém.

Nová liberálna vláda tak bude chcieť napodobniť západné krajiny, ktorým sa už teraz podobá svojim neoliberálnym programom a Slovensko môže čakať tisíce migrantov. Samotná Európska únia tlačí na krajiny východnej Európy, aby prijímala migrantov.

The post Turci pustili obrovskú masu populácie z Afriky do EÚ! Príjme ich naša nová vláda?! appeared first on MAGAZÍN 1.

Zdroj: https://magazin1.sk/turci-pustili-obrovsku-masu-populacie-z-afriky-do-eu-prijme-ich-nasa-nova-vlada/

Loading Facebook Comments ...