Už rastie žihľava, z ktorej budete mať silnú imunitu a doplní hormóny šťastia. Takto si ju pripravte

V dnešnej pandémii ľudia hľadajú spôsoby, ako si zlepšiť imunitu. Vykupujú lekárne a rôzne formy vitamínov v tabletkách. Prírodné lieky sú však niekedy lepšie, ako tie z tovární.

Žihľava dvojdomá alebo pre niekoho pŕhľava je zázrak, ktorý nám rastie priamo pod oknami! Niektorí sa ho však snažia zahubiť ako burinu.

Čo všetko však žihľava obsahuje?

Táto rastlina je plná vitamínov C,B, alebo provitamínu A. Obsahuje aj minerály: vápnik, horčík či železo. Taktiež obsahuje ako každá zelená rastlina chlorofyl, no aj kyselinu kremičitú, triesloviny, zlepšujúce imunitu a serotonín, čo je hormón, ktorý má v ľudskom tele za úlohu zabezpečovať lepšiu náladu.

Stačí sa teda prejsť niekam von a natrhať si čerstvú žihľavu (hlavne vrchné listy) urobiť si čaj a doplniť si potrebné látky pre naše zdravie. So žihľavou by sa to ale nemalo preháňať a piť čaje z nej maximálne tri týždne a následne si dať aspoň mesačnú pauzu.

Takto máme zadarmo úžasný liek, ktorý nás stojí len krátku prechádzku niekde von.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

The post Už rastie žihľava, z ktorej budete mať silnú imunitu a doplní hormóny šťastia. Takto si ju pripravte appeared first on MAGAZÍN 1.

Zdroj: https://magazin1.sk/uz-rastie-zihlava-z-ktorej-budete-mat-silnu-imunitu-a-doplni-hormony-stastia-takto-si-ju-pripravte/

Loading Facebook Comments ...